LOGOWANIE

SZUKAJ

Galerie zdjęć

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Spotkanie opłatkowe Drużyn Nieprzetartego Szlaku 2016

W piątek 16 grudnia drużyny Nieprzetartego Szlaku spotkały się na wigilii zorganizowanej przez Namiestnictwo NS Hufca ZHP Częstochowa.


Warsztaty prawie jak w Piekielnej Kuchni

12 grudnia naszym gościem specjalnym był Artur Bodziachowski, który przeprowadził z uczniami warsztaty rodem z Piekielnej Kuchni. Wszystkie przyrządzone wspólnymi siłami burgery były diablo smaczne 


W Fiharmonii Częstochowskiej po koncercie...

Po koncertach udaje nam się czasami osobiście poznać dyrygenta, muzyków, solistkę.


Mikołajki w Klubie Muzycznym „Stacherczak” 2016

6 grudnia spotkaliśmy się kolejny raz z gwiazdami sportu i estrady, no i oczywiście z Mikołajem. Było wesoło i rozrywkowo :)


VIII Festiwal Piosenki Podwórkowej

W poniedziałek 17 października w Hali Arena w Częstochowie wystąpiliśmy na VIII Festiwalu Piosenki Podwórkowej.


Dzień Edukacji Narodowej 2016

13 października obchodziliśmy uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz z ogromną przyjemnością przyjęliśmy do naszego grona nowych uczniów.


Październikowe obchody Międzynarodowego Miesiąca AAC 2016

W dniu 10 października zorganizowaliśmy dla naszych uczniów zajęcia otwarte, w których wszyscy mogli uczestniczyć.


Święto jesieni 2016

26 września świętowaliśmy nadejście jesieni. W tym roku w rolę jesiennej pani wcieliła się nowa uczennica Karolina, która z łatwością poradziła sobie z tym trudnym zadaniem.


Olimpiada Sportowa RAZEM 2016

23 września odbyła się czternasta edycja Olimpiady Razem, w której nie mogło nas zabraknąć.


Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Tradycyjnie, 1-go września uroczyście zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny. Mamy nadzieję, że najbliższe 10 miesięcy upłynie nam wszystkim na wytężonej pracy przynoszącej wszystkim satysfakcję i zadowolenie.


Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Każde pożegnanie dostarcza wzruszeń. 24 czerwca 2016 roku pożegnaliśmy nie tylko rok szkolny, ale przede wszystkim wielu absolwentów, którzy byli z nami przez wiele, wiele lat.


Spotkanie z zakresu profilaktyki „Bezpieczne wakacje 2016”

16 czerwca 2016 r. odbyło się ostatnie przed wakacjami spotkanie z zakresu profilaktyki. Tematem było bezpieczeństwo w czasie wakacyjnego wypoczynku.


Olimpiada Sportowa „Przełam Bariery z ISD” 2016

Dnia 8 czerwca na stadionie lekkoatletycznym CKS „Budowlani”, odbyła się kolejna edycja Olimpiady Sportowej „Przełam Bariery z ISD”. Reprezentanci naszej szkoły mogli zaprezentować swoje umiejętności oraz prawdziwego ducha sportowej walki.


14. wyścig rowerowy

10 czerwca 2016 r. po raz kolejny wzięliśmy udział w wyścigu rowerowym organizowanym przez zaprzyjaźnione przedszkole. W czasie przejażdżki do Lasku Aniołowskiego uczestnicy mieli okazję praktycznie zastosować wiedzę o zasadach ruchu drogowego.


Wycieczka szkolna do ENERGYLANDII

8 czerwca 2016 r. wybraliśmy się do największego w Polsce Rodzinnego Parku Rozrywki - ENERGYLANDIA w Zatorze.


Święto Szkoły 2016

1 czerwca, już po raz 17-ty - w obecności całej społeczności szkolnej - obchodziliśmy to święto chcąc w ten sposób podkreślić szczególny, niemal rodzinny, charakter naszej szkoły.


Dzień Mamy i Taty 2016

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki i Dnia Ojca gościliśmy w szkole rodziców naszych uczniów. Dla naszych gości przygotowaliśmy kilka niespodzianek.


XXII Przegląd Muzycznej Sceny Integracji

19 maja w nasz zespół taneczny B.E.E.S. zaprezentował efektowny układ choreograficzny do utworu PSY „Gangnam Style”. Gromkie brawa publiczności wynagrodziły wszystkim trud włożony w przygotowanie występu.


XVIII Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

18 maja w Marszu Godności wzięła udział wielokolorowa grupa reprezentantów szkół, przedszkoli, ośrodków, stowarzyszeń i fundacji.


Wycieczka w Góry Opawskie z SKKT PTTK

14 maja 2016 r. dwanaścioro miłośników pieszych wędrówek górskich z naszej szkoły wybrało się na wycieczkę w Góry Opawskie. Dzięki sprzyjającej aurze podczas kilkugodzinnej wędrówki mogliśmy podziwiać piękne, malownicze widoki.

Zespół Szkół Specjalnych nr 45 w Częstochowie
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 45,
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 2
42-224 Częstochowa ul. Czecha 15, tel: (34) 324-65-35
e-maile: zss45@edukacja.czestochowa.pl, dyrektor@zss45.czest.pl,
sekretariat@zss45.czest.pl
Strona internetowa - kontakt