LOGOWANIE

SZUKAJ

Wydarzenia

29 kwietnia 2016 r. reprezentanci naszej szkoły brali udział w zawodach, które odbyły się w kręgielni Bowling & Pub Złote Arkady. Rywalizacja była fascynująca, ponieważ punktacja zmieniała się w okamgnieniu.

II Integracyjny Turniej Gry w Kręgle

29 kwietnia 2016 r. reprezentanci naszej szkoły brali udział w II Integracyjnym Turnieju Gry w Kręgle. Zawody odbyły się w kręgielni Bowling & Pub Złote Arkady.W turnieju uczestniczyło 40 zawodników reprezentujących częstochowskie placówki kształcenia specjalnego.

Celem współzawodnictwa było wyrabianie trwałych zainteresowań i nawyków do zabaw i gier ruchowych, jak również kształtowanie rozwoju emocjonalnego przez stwarzanie okazji do przeżywania satysfakcji ze stopnia opanowanych umiejętności indywidualnych.

Po uroczystym otwarciu, powitaniu ekip, nadeszła główna chwila turnieju – zmagania na torach. Zawodników podzielono na grupy sprawnościowe, a potem zbiórka przed torem i start. Rozpoczęto rywalizację! Nad punktacją czuwał sędzia główny zawodów.  

Gra sprawiała wiele emocji i frajdy. Nasi reprezentanci Klaudia, Giullio, Kamil i Mikołaj starali się jak najlepiej zaprezentować swoje umiejętności, ze skupieniem podchodzili do rzutów i z uśmiechem schodzili z toru. Rywalizacja była fascynująca, ponieważ punktacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Każdy miał ten sam cel, strącić wszystkie kręgle.

Podsumowaniem turnieju była ceremonia dekoracji zawodników medalami oraz wręczeniem pucharów. Organizatorom i sponsorom turnieju serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie, poczęstunek, nagrody i niezapomniane przeżycia.

Zespół Szkół Specjalnych nr 45 w Częstochowie
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 45,
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 2
42-224 Częstochowa ul. Czecha 15, tel: (34) 324-65-35
e-maile: zss45@edukacja.czestochowa.pl, dyrektor@zss45.czest.pl,
sekretariat@zss45.czest.pl
Strona internetowa - kontakt