LOGOWANIE

SZUKAJ

Wydarzenia

Jasełka z okazji Dnia Babci i Dziadka 2018

19-go stycznia odbyły się w naszej szkole uroczyste Jasełka, które uświetniły obchody Dnia Babci i Dziadka.

Jasełka z okazji Dnia Babci i Dziadka 2018

19-go stycznia odbyły się w naszej szkole uroczyste Jasełka, które uświetniły obchody  Dnia Babci i Dziadka. Spektakl poprzedziły liczne próby, a wytężona praca oraz zaangażowanie wszystkich uczniów i pracowników szkoły przyniosły zamierzony efekt. Dzięki staraniom rodziców w przygotowanie kostiumów efekt ten był jeszcze zwielokrotniony podczas premierowego występu.

Poczynania naszych młodych aktorów oprócz babć i dziadków mogli podziwiać również zaproszeni goście: pani Liza Spałek, przedstawicielka prezesa firmy DOMBUD, pana Damiana Świącika oraz reprezentująca firmę pana Pawła Dominiaka MP DOM, pani Zdzisława Dominiak, prywatnie – babcia naszej uczennicy, Weroniki.

Po wzruszającym występie Karolina i Adrian w imieniu swoich koleżanek i kolegów złożyli  zebranym życzenia, a następnie Babcie i Dziadkowie otrzymali od swoich wnuków laurki.

Po części artystycznej znalazł się czas na poczęstunek, który umilił gościom zespół Guiro, wykonując pastorałkę „Gwiazdkowe sny” prezentowaną niedawno na Festiwalu Kolęd.

Do następnych jasełek pozostają nam wspomnienia i zdjęcia zamieszczone w szkolnej galerii.

Agnieszka Choła, Wojciech Kwaśniak

Zespół Szkół Specjalnych nr 45 w Częstochowie
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 45,
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 2
42-224 Częstochowa ul. Czecha 15, tel: (34) 324-65-35
e-maile: zss45@edukacja.czestochowa.pl, dyrektor@zss45.czest.pl,
sekretariat@zss45.czest.pl
Strona internetowa - kontakt