LOGOWANIE

SZUKAJ

Wydarzenia

30 listopada 2017 r. udaliśmy się na widowisko pt. „Obrazy do muzyki polskiej” w ramach koncertów dla młodzieży FEEL HARMONY – POCZUJ KLIMAT. Choć pogoda tego dnia spłatała figla nie tylko kierowcom – spadło tyle śniegu co w zimie – to wrażenia podczas koncertu wynagrodziły trud dotarcia na miejsce.

Koncert w Filharmonii Częstochowskiej „Obrazy do muzyki polskiej”

30 listopada 2017 r.  udaliśmy się do Filharmonii Częstochowskiej na widowisko pt. „Obrazy do muzyki polskiej” w ramach koncertów dla młodzieży FEEL HARMONY – POCZUJ KLIMAT.

Choć pogoda tego dnia spłatała figla nie tylko kierowcom – spadło tyle śniegu co w zimie – to wrażenia podczas koncertu wynagrodziły trud dotarcia na miejsce.
Głównym bohaterem była oczywiście muzyka wybitnych kompozytorów polskich, ale wykonawcami byli utalentowani tancerze ze Społecznej Szkoły Baletowej i Społecznego Ogniska Baletowego w Częstochowie. W urzekający sposób zaprezentowali słynne tańce narodowe: polonezy, krakowiaki, mazury, oberki i kujawiaki. Dopracowane układy choreograficzne i piękne, kolorowe, chwilami wręcz bajkowe stroje nie pozwoliły oderwać oczu od tego, co działo się na scenie, zatańczyły i panny, i wdowy, i tęczowe ptaki, a nawet świerszcze :)
Listopadowy koncert oprócz niezapomnianych doznań słuchowych zapewnił również naszym uczniom niezwykłą przyjemność oglądania tańca na żywo, o czym mogły świadczyć okrzyki zachwytu pojawiające się w trakcie widowiska.

Zespół Szkół Specjalnych nr 45 w Częstochowie
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 45,
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 2
42-224 Częstochowa ul. Czecha 15, tel: (34) 324-65-35
e-maile: zss45@edukacja.czestochowa.pl, dyrektor@zss45.czest.pl,
sekretariat@zss45.czest.pl
Strona internetowa - kontakt