LOGOWANIE

SZUKAJ

Wydarzenia

Tuż przed feriami, 26 stycznia, odbyło się spotkanie wychowawczo-profilaktyczne na temat bezpiecznych ferii. W czasie spotkania przypomnieliśmy sobie jak należy ubierać się zimą, bezpiecznie bawić na śniegu i lodowisku, a także co należy zrobić kiedy jesteśmy świadkami niebezpiecznego zdarzenia.

Spotkanie profilaktyczne „Bezpieczne ferie zimowe 2018”

Tuż przed feriami, 26 stycznia, odbyło się spotkanie wychowawczo-profilaktyczne na temat bezpiecznych ferii. W tym roku oprócz wszystkich obowiązujących podczas zimowego wypoczynku zasad utrwalaliśmy wiedzę na temat rozpoznawania i identyfikowania emocji – u siebie, u innych, a także u sportowców uprawiających sporty zimowe. Wszyscy bowiem jesteśmy dumni z osiągnięć i cieszą nas sukcesy Kamila Stocha i Justyny Kowalczyk.

W czasie spotkania przypomnieliśmy sobie również jak należy ubierać się zimą, bezpiecznie bawić na śniegu i lodowisku, a także co należy zrobić kiedy jesteśmy świadkami niebezpiecznego zdarzenia.

Wielką frajdę sprawiły uczniom bezpośrednie doświadczenia związane z wykorzystaniem  sprzętu zimowego – nart, łyżew czy sanek.

Życzymy wszystkim BEZPIECZNYCH i radosnych FERII ZIMOWYCH!

Zespół Szkół Specjalnych nr 45 w Częstochowie
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 45,
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 2
42-224 Częstochowa ul. Czecha 15, tel: (34) 324-65-35
e-maile: zss45@edukacja.czestochowa.pl, dyrektor@zss45.czest.pl,
sekretariat@zss45.czest.pl
Strona internetowa - kontakt