LOGOWANIE

SZUKAJ

Wydarzenia

6 czerwca obchodziliśmy ,,Święto Szkoły" zorganizowane w formie pikniku rodzinnego. I w tym roku wspólnemu świętowaniu towarzyszyło wiele atrakcji. Kto nie był, niech żałuje! Na pocieszenie zdradzimy, że następne już za rok :)

Święto Szkoły 2018

W dniu 6 czerwca obchodziliśmy coroczne ,,Święto Szkoły". W programie swoje umiejętności artystyczne zaprezentowali uczniowie i nauczyciele. Były to występy taneczno - teatralne z humorem w tle, ale również na poważnie z akcentem patriotycznym dla uczczenia 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Jedna z uczennic w imieniu wszystkich koleżanek i kolegów wypowiedziała życzenia dla rodziców, podkreślające wdzięczność, szacunek i bezwarunkową miłość, którą są obdarzani. Następnie przeszliśmy na zieloną część szkolnego ogrodu, gdzie przy pląsach i sportowych rozgrywkach spędzaliśmy wesoło czas. Nie zabrakło wspaniałych słodkości, lodów i innych smakołyków. Dużą popularnością cieszyła się loteria fantowa, w której każdy los był zwycięski, a pozyskane fundusze będą przeznaczone na naszych uczniów.

Chcemy złożyć SERDECZNE PODZIĘKOWANIA WSZYSTKIM, którzy przyczynili się do uświetnienia naszej imprezy, a w szczególności rodzicom za przygotowanie wspaniałych poczęstunków, lodziarni CARAMELITO za przekazanie nam lodów, sponsorom z firmy PB CZĘSTOBUD i MP DOM za przygotowanie dla uczniów naszej szkoły paczek na Dzień Dziecka. Myślę, że były to niezapomniane chwile, które zostaną z nami na długo.....

Barbara S.

Zespół Szkół Specjalnych nr 45 w Częstochowie
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 45,
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 2
42-224 Częstochowa ul. Czecha 15, tel: (34) 324-65-35
e-maile: zss45@edukacja.czestochowa.pl, dyrektor@zss45.czest.pl,
sekretariat@zss45.czest.pl
Strona internetowa - kontakt