LOGOWANIE

SZUKAJ

Wydarzenia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

Olimpiada Uśmiechu

27 listopada 2013 r. odbyła się kolejna Integracyjna Olimpiada Uśmiechu, którą z ramienia naszej szkoły reprezentowali członkowie drużyny harcerskiej "Promienie".

Koncert „Dzieci dzieciom”

23 października po raz kolejny mogliśmy wziąć udział w koncercie „Dzieci dzieciom” zorganizowanym przez Klub Mieszkańców Osiedla Północ.

Powitanie jesieni 2013

25 września w słoneczny choć już jesienny dzień świętowaliśmy nadejście nowej pory roku. Zabawom i konkursom zorganizowanym na placu szkolnym towarzyszył radosny nastrój.

II Przegląd Teatralno-Muzyczny Osób Niepełnosprawnych

20-go września w ramach akcji „(Nie)Pełnosprawni Aktywni Kulturalnie” zaprezentował się Zespół B.E.E.S. z mrożącą krew w żyłach inscenizacją utworu „Thriller” z repertuaru Michaela Jacksona.

Olimpiada Razem 2013

13 września wzięliśmy udział w Integracyjnym Mityngu Lekkoatletycznym. Jedenastą edycję tej imprezy otworzył prezydent Krzysztof Matyjaszczyk.

Letnia Olimpiada Sportowa „Przełam bariery”

Dopiero po dwukrotnym przesunięciu terminu - 19-go czerwca miała miejsce Olimpiada "Przełam Bariery z ISD Hutą Częstochowa".

Zlot Hufca ZHP Częstochowa

W dniach 15-16 czerwca szkolna drużyna harcerska "Promienie" wzięła udział w zlocie hufca ZHP Częstochowa, który odbył się na terenie Ośrodka Harcerskiego "Pająk", niedaleko Konopisk.

Wycieczka do Krasiejowa

12-go czerwca udało nam się wstrzelić w okienko meteorologiczne a wycieczkę do Parku Dinozaurów w Krasiejowie możemy uznać za bardzo udaną i to nie tylko z powodu korzystnych warunków atmosferycznych!

XV Dzień Godności

7-go czerwca odbył się XV Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną. Po raz pierwszy pod hasłem „EKO integracja” i po raz pierwszy w hali widowiskowo–sportowej przy ulicy Żużlowej. Obchody Dnia Godności przeniesiono pod dach z przyczyn, a jakże, ekologicznych, mianowicie - z powodu padającego nieprzerwanie od trzech tygodni deszczu.

XIX Festiwal Muzyczna Scena Integracji

16 maja 2013r. B.E.E.S. zaprezentował ciekawy pod względem choreograficznym występ do utworu "Thriller" Michaela Jacksona.

X Przegląd Małych Form Teatralnych

9 maja 2013r. Pigmalion wystąpił na scenie w Klubie Politechnik z pantomimą "Drzewo". Pomysł i scenariusz był tradycyjnie autorski.

Gala Piosenki

Gala miała miejsce w Przedszkolu Integracyjnym nr 43 dn. 13-go marca. Nasz zespół, jako gość specjalny, zainaugurował zmagania młodych piosenkarzy, których oceniało jury pod przewodnictwem pani mgr Anny Kościuch z Młodzieżowego Domu Kultury.

Zespół Szkół Specjalnych nr 45 w Częstochowie
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 45,
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 2
42-224 Częstochowa ul. Czecha 15, tel: (34) 324-65-35
e-maile: zss45@edukacja.czestochowa.pl, dyrektor@zss45.czest.pl,
sekretariat@zss45.czest.pl
Strona internetowa - kontakt